Aktuality

Aktuality

Valentýnský Jumping speciál
8.2
2022
Valentýnský Jumping speciál

Dvojitá dávka Jumpingu? No jasně a zrovna na Valentýna. Ať se můžete před svoji drahou polovičku předvést a rovnou ji vzít sebou na speciální valentýnský Jumping.

FLEXI PASS CARD
13.4
2021
FLEXI PASS CARD

Přijímáme karty FLEXI PASS CARD. Prosíme o důkladné přečtení podmínek objednání lekce. V případě dotazů volejte na tel. č. +420 730 962 781.

Online lekce
8.3
2021
Online lekce

Nezapomeňme, že skvělým nástrojem ke zlepšení nálady je i pohyb a budeme rádi, když vám naše amatérská podomácku natočená videa udělají radost a že si s námi někdy zacvičíte. Ať tuto nelehkou dobu přežijeme i nadále s pozitivní a optimistickou náladou a brzy se zase budeme potkávat na našich lekcích.

Multisport
16.8
2020
Multisport

Přijímáme MultiSport karty. Prosíme o důkladné přečtení podmínek objednání lekce. Nutno nahlásit, že jdete na Jumping a nechat si čtečkou načíst vstup na recepci. Jinak vstup nebude uznán.

JUMPING PARTY JAKO BRNO vol. 2
27.7
2022
JUMPING PARTY JAKO BRNO vol. 2

Zveme všechny Jumpery na open air Jumping party na Nové Zbrojovce. Jedničku máme úspěšně za sebou a my tu pro vás máme termín druhé akce. 18.9. v čase 15-18h a bude to zase BOŽÍ! Protože JUMPING JE LÁSKA

Pozvánka na pekelný a vánoční Jumping speciál
15.11
2022
Pozvánka na pekelný a vánoční Jumping speciál

Jako každý rok i letos máme pro vás na prosinec připravené speciální Jumping lekce. Můžete se těšit rovnou na 2 speciály a to 2. a 3. adventní neděli. Cvičit se bude 2 hodiny se dvěma lektory a ještě navíc budeme pro tebe mít drobný dáreček.

Jumping SPECIÁL
12.1
2023
Jumping SPECIÁL

Milí Jumpeři, zveme vás na nedělní Jumping SPECIÁL 29.1. v čase 14.30-16.30h na Rašínce. Cvičit bude naše úžasná Anet se speciálním hostem Gabčou z Uherského Hradiště. Jsme moc rádi, že Gabča přijala naše pozvání a přijede nám ukázat jaké bomby se skáčou v Uherském Hradišti.

JUMPING PARTY JAKO BRNO VOL. 3
2.2
2023
JUMPING PARTY JAKO BRNO VOL. 3

Jsme vděční, že jsme díky vám mohli udělat již 2 Jumping party. Nám se to líbilo moc a mega jsme si to s vámi užili. Podle vašich krásných zpráv a zpětných vazeb i vám. Děkujeme A my bychom vás rádi pozvali na další open air jumping party na Nové Zbrojovce vol 3! A bude to opět boží, protože JUMPING je LÁSKA!

Valentýn Jumping speciál
2.2
2023
Valentýn Jumping speciál

Valentýn, svátek zamilovaných, je za dveřmi a většina žen od svých drahých poloviček očekává nějaké romantické gesto, dárek či počin. Dámy, co takhle letos překvapit svoji drahou polovičku a vzít ji na náš Jumping speciál?