Multisport

Multisport

Multisport

Přijímáme MultiSport karty. V Lázních Rašínova se karta načítá přímo ve cvičebním sále u lektora. Vezměte kartu sebou na lekci. V MišMaš fitness je hned u vstupu recepce, kde se Multisport karta načítá. Je třeba nahlásit, že jdete na Jumping.

 

Rezervace první lekce

  1. Registrace do našeho online rezervačního systému zde.
  2. Při registraci nezapomeň vyplnit číslo Multisport karty
  3. Po dokončení registrace je nutné zaslat vratnou zálohu ve vyší 180 Kč pro připsání kreditů na účet 2101122604/2010, VS - uvedeš osmimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Poté lze objednat lekci.  
  4. NAČTENÍ KARTY MULTISPORT
       ​V LÁZNÍCH RAŠÍNOVA - Po příchodu do budovy v přízemí v pravo je pokladna, zde si vyzvednete čip od šatní skříňky a Multisport kartu načtete u
                                                lektorky ve cvičením sále. S čipem půjdete do prvního patra, kde jsou šatny a vstup do cvičícího sálu.
      
V MIŠMAŠ FITNESS - Karta se načítá na recepci fitness centra, která se nachází hned u vstupu. Zde si také vyzvednete klíček se zámkem od šatní                                                      skříňky.
 
Přechod na Multisport z již vytvořeného účtu
Pokud máš už u nás účet vytvořen a máš na něm nějaké kredity, alespoň 1 kredit, tak můžeš navštěvovat lekce na tyto kredity s neomezenou platností. Vždy po lekci Ti bude kredit vrácen zpět. Jamile přestane Multiposrt karta platit, na kredit opět poběží platnost. 
 
 

Užitečné informace

  1. Na vratnou zálohu ve výši 180 Kč lze objednat 1 lecki. Pokud chceš objednat více lekcí dopředu, musíš vložit další zálohu. Zálohu lze zaplatit zasláním částky na bankovní účet 2101122604/2010, jako variabilní symbol uvedete osmimístné číslo, které se Vám vytvoří při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem).
  2. Kredit Vám bude vždy po lekci přičten zpět na účet pro objednání další lekce. Po navštívené lekci je kredit přičten zpět na Váš účet nejpozději do druhého dne.
  3. Nedostavíte-li se na svoji objednanou lekci, záloha automaticky propadá.

Nebudu už chodit

Pokud už nadále nebudete navštěvovat lekce přes Multisport kartu, bude záloha vrácena na Váš bankovní účet. Prosím o kontaktování emailem info@jumping-fitness-brno.cz nebo telefonicky 730 962 781.

Storno rezervace

Zrušení rezervace se provádí stejně jako objednání lekcí přes online rezervační systém. Objednávky i storna lekcí si provádíte sami. Zrušení rezervace je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Pak už není možné objednanou lekci stornovat. Zároveň tak propadá vratná záloha a nelze už poté žádat o vrácení zálohy.