Náš team

Náš team

Profesionální team

Jumping se pro nás stal neoddělitelnou součástí našeho života. Za úspěch považujeme to, když příval pozitivních emocí, které zažíváme při lekcích Jumping, předáme i našim klientům.

Janča

Jumping® mi jednoduše přirostl k srdci. Díky Jumpingu® se udržuji ve skvělé kondici a zároveň dělám něco pro své zdraví. Radost mi dělá, když mají klienti po lekci stejně úžasný pocit jako já.

Míša

JUMPING is challenge! A já vás vyzívám!!

Terka O.

Jumping® je jedno z nejúčinnějších kardio cvičení vůbec, kde jsou rychle vidět výsledky. Na cvičení Jumping® se mi líbí komplexnost, dynamičnost, rychlost a koordinace.

Aneta

Jumping® je pro mě spojením tance, hudby, výbušnosti, síly a zároveň elegance. Zkrátka cvičení na trampolínkách zahrnuje vše, co mám ráda.

Zuza

Jumping® mě dokonale odreaguje a zbaví stresu. Je to pro mě skvělé komplexní cvičení spojující kardio, silové a stabilizační prvky. Žádný stereotyp, ani nuda to rozhodně není. Zkrátka láska na celý život.

Terka K.

Na lekcích věřím, že v jednoduchosti je krása. Proto nevedu úplně složité choreografie, ale nebojte...zablbneme, zadupeme, zasprintujem a hlavně si to, doufám, spolu nejvíc užijem!