Rezervační systém

Rezervační systém

Rezervační systém

  1. ROZVRH HODIN - najdeš zde. Rozvrh hodin je vypsán zpravidla na 3 týdny dopředu. O vypsání nového rozvrhu upozorňujeme na našich sociálních sítích Facebook a Instagram, neb je v sezóně o lekce velký zájem.
  2. ZÁKAZNICKÁ ZÓNA -  Zde máš přehledně uvedené své rezervace, najdeš tu také svůj variabilní symbol pro dobití kreditů přes bankovní účet. Přihlášení zde.
  3. APLIKACE DO MOBILU - Chceš mít své rezervace pod kontrolou kdekoliv a kdykoliv? Stáhni si aplikaci Chytrá rezervace a objednávej/stornuj lekce ze svého chytrého mobilního telefonu nebo tabletu. Platí pro operační systém Android. Zde je odkaz ke stažení appky zdarma.
  4. HLÍDÁNÍ VOLNÉHO MÍSTA - Je lekce, na kterou chceš jít, plně obsazena? Nezoufej a nastav si hlídání volného místa. Jednoduše klikneš na kolonku "NASTAVIT HLÍDÁNÍ" a my už volné místo pohlídáme za tebe. V případě že se uvolní místo na lekci budeš informován(-a) e-mailem. Pokud je více náhradníků, vyhrává ten, kdo si volné místo objedná jako první.
  5. ONLINE VIDEA - Videa najdeš zde. Zacvič si s námi v pohodlí domova. Pokud nemáš u nás vytvořen účet v rezervačním systému, tak se stačí zaregistrovat a máš přístup na 14 dní zdarma. Naši klienty, kteří mají vytvořený účet v rezervačním systému s ne-expirovanými kredity, mají přístup k videím také zdarma. K dispozici jsou jak kompletní online Jumping lekce, tak i posilovací lekce s váhou vlastního těla bez použití pomůcek. Tato sekce je poměrně v začátcích. Vznikla v době koronavirové. Pokud bude o videa zájem i nadále, máme v plánu tuto sekci rozšiřovat o další videa. Můžete nás podpořit darováním část svého kreditu v sekci PODPOŘTE NÁS