Rezervační řád

Rezervační řád

Rezervační řád

  1. DOBÍJENÍ KREDITŮ - Máš dvě možnosti. Platba v hotovosti na lekci u našich lektorek pro opakované dobití kreditů nebo bankovním převodem na účet pro první dobití kreditů. Zde jsou podrobnosti k platbě: Číslo účtu: 2101122604/2010, VS: je osmimístné číslo, které bylo vytvořeno při registraci (číslo najdeš v zákaznické zóně pod názvem variabilní symbol, je uvedeno hned pod tvým jménem). Na základě VS můžeme správně přiřadit platbu k tvému účtu v rezervačním systému. 
  2. STORNO PODMÍNKYNejpozději 12 hodin před začátkem lekce, pak už není možné objednanou lekci stornovat. Kredit za objednanou lekci automaticky propadá.
  3. PLATNOST KREDITŮPlatnost kreditu je při koupi 1 vstupu 14 dní ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 2-4 vstupů je platnost kreditů 4 týdny ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 5 vstupů je platnost 2 měsíce ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 10 vstupů je platnost 4 měsíce ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Při koupi 20 vstupů je platnost 6 měsíců ode dne připsání kreditů na účet v rezervačním systému. Platnost kreditů se už dále neprodlužuje. Pouze v ojedinělém případě nuceného zavření centra a zákaz činnosti ze strany státu kvůli pandemii covid-19 lze kredit prodloužit po dobu, kdy byl nařízen zákaz činnosti. Peníze za nevyčerpané kredity nevracíme.
  4. STUDENTSKÁ SLEVA - Nárok na studentskou slevu lze uplatnit pouze po předložení potvrzení o studiu u lektorky na hodině nebo po zaslání na naši emailovou adresu info@jumping-fitness-brno.cz. Studentské vstupné platí pouze do data uvedeném na potvrzení o studiu. Na další období je potřeba zaslat nové potvrzení o studiu, jinak nelze uplatnit studentské vstupné.