Online lekce

Hezký den,

připravili jsme pro vás několik online lekcí a postupně přidáváme další. Videa jsou přístupná zdarma pro naše klienty registrované v našem online rezervačním systému s ne-expirovaným kreditem. Těšit se můžete na Jumping lekce s Jančou, Anet, Terkou, Gabčou a Bárou. Po přihlášení do rezervačního systému je v zákaznické zóně nově sekce VIDEA. Určitě to nepřehlédnete :) Raději posílám odkaz přímo na videa - https://jfbrno.chytra-rezervace.cz/klient/v03/video/

Můžete nás také podpořit darováním část svého kreditu v sekci PODPOŘTE NÁS. Děkujeme.

Dále tam najdete online workout videa pro ty, co doma nemají možnost mít trampolínu. Tyto workout videa jsou záměrně krátká, aby jste si je mohli zacvičit kdykoliv během dne, případně si je můžete různě kombinovat a tak si z nich sestavit delší lekci.

Nezapomeňme, že skvělým nástrojem ke zlepšení nálady je i pohyb a budeme rádi, když vám naše amatérská podomácku natočená videa udělají radost a že si s námi někdy zacvičíte. Určitě se dostaví ten známý pocit vyplavených endorfinů, serotoninu a dopamimu. Ať tuto nelehkou dobu přežijeme i nadále s pozitivní a optimistickou náladou a brzy se zase budeme potkávat na našich lekcích.

Za tým lektorek JFB
majitelka Bára Stejskalová