Víkend v pohybu s JFB

Vážení příznivci zdravého pohybu, milovníci přírody, milovníci Jumpingu, běhu, turistiky a relaxu,

rádi bychom vás pozvali na Víkend v pohybu s JFB na Dolní Moravu v termínu 13., 14. a 15.10.2023.

Sportovně relaxační pobyt se uskuteční ve Sport hotelu Dolní Morava, který má k dispozici prostorný cvičební sál se zrcadly i s vybavením (TRX, BOSU, GYMBALL, KETTLEBELY, ZÁVAŽÍ atd.) a také wellness (bazén, vířivka a finská sauna) pro návštěvníky hotelu zdarma.

https://www.sporthoteldm.cz
Adresa hotelu: Sport Hotel DM
Dolní Morava 53
561 69 Králíky

Sálové lekce - Jumping, kruhový trénink, kompenzační cvičení. Přesný rozpis lekcí dodáme. Nabídka lekcí je záměrně rozmanitá, od kondičního Jumpingu, po silovější kruháček až ke kompenzačním/protahovacím lekcím, aby si to své našel opravdu každý.
Outdoor aktivity - běh 5-7​ km po okolí a turistika.
 
Celou akcí tě provedou zkušení lektoři JFB - Anet, Bára a Terka. Sálové lekce si rozdělíme mezi sebou. S Bárou bude, pro příznivce běhu, lehký ranní výběh (nejspíš v sobotu), jako takový průzkum okolí a všichni společně bychom mohli vyrazit na sobotní odpolední procházku do přírody.

V ceně je zahrnuto - ubytování na 2 noci s polopenzí, wellness, cvičení v zrcadlovém sále (minimálně 5 lekcí), snídaně formou bufetu a večeře (výběr ze 4 jídel).

Co si sebou ​sbalit?
Sportovní oblečení na sálové aktivity, sportovní oblečení na outdoor aktivity, sportovní obuv na indoor a outdoor aktivity. Plavky, ručník, pantofle do wellness.

Cena na osobu je 3600 Kč.

Pokoje jsou 4, 3 a 2 lůžkové. Při rezervaci pište dvojce, trojce případně čtveřice, jak chcete být na pokojích. Pokud nikoho nebudete mít k sobě, někoho vhodného ti po společné domluvě přiřadíme. Rezervace pobytu je platná až po zaplacení celé částky. Nejpozději však měsíc před konáním pobytu do 15.9.2023, abychom mohli nahlásit přesný počet hostů a rezervovaných pokojů. 
 
Bankovní účet pro platbu je 2101122604 /2010, do poznámky dej jméno a příjmení - víkend v pohybu.

Storno podmínky - pokud se nebudeš moct zaplaceného pobytu zúčastnit, tak lze využít ze strany hotelu kompenzaci formou poukázky na náhradní pobyt.

Hoď se s námi do pohody!
Načerpej energii z přírody!
Zamakej na kondici!

Těšíme na náš první společný Víkend v pohybu.

Lektorky Jumping Fitness Brno
Anet, Bára a Terka