Víkend v pohybu s JFB vol.2

Vážení příznivci zdravého pohybu, milovníci přírody, milovníci Jumpingu, běhu, turistiky a relaxu,

rádi bychom vás pozvali na náš druhý Víkend v pohybu s JFB na Dolní Moravě, který se bude konat v termínu 22., 23. a 24.3.2024.

Sportovně relaxační pobyt se uskuteční ve Sport hotelu Dolní Morava, který má k dispozici prostorný cvičební zrcadlový sál a také wellness (bazén, vířivka a finská sauna). Tento pobyt jsme obohatili o relaxační extra placenou část, kde můžete využít maderoterapii a kosmetiku. 
 
Cena za pobyt je 3700 Kč. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze - snídaně formou bufetu a večeře na výběr ze 4 druhů jídel, sálové lekce a wellness (sauna s doplatkem 150 Kč). 

https://www.sporthoteldm.cz
Adresa hotelu: Sport Hotel DM
Dolní Morava 53
561 69 Králíky

Sálové lekce - Jumping, kruhový trénink, kompenzační cvičení. 
Outdoor aktivity - ranní sobotní běh 5-7​ km po okolí a sobotní odpolední turistika. 
Relax - hotelové wellness, NOVINKA - maderoterapie a kosmetika (nutná rezervace předem, časy procedur zašleme emailem)
Program na víkendový pobyt je záměrně rozmanitý, aby si to své našel opravdu každý. Je jen ta tobě, které aktivity si vybereš.
 
Celou akcí tě provedou zkušení lektoři JFB - Anet, Bára a Terka. Sálové lekce si rozdělíme mezi sebou. S Bárou bude, pro příznivce běhu, lehký ranní sobotní výběh.
 
Program:
Pátek - Příjezd na hotel 22.3. od 15h. Možnost využít nabízené procedury maderoterapie 30 minut (500 Kč) nebo 60 minut (1000 Kč) a kosmetika na 60 minut (výběr bude ze tří procedur, cena 1000 Kč). První lekci zahájíme lekcí Jumpingu 18-18:50h a od 19-19.30h si dáme pomalejší cvičení Body balance - plynulá lekce, která spojuje posilovací prvky, protažení i uvolnění (ukázka cviků pro funkční chodidlo). Následuje hotelová večeře. Večeře se podává v čase 18-20.30h. Po večeři volná zábava / návštěva wellness. 
 
Sobota - ráno dělá den. Začneme makat už před snídaní. Máš na výběr - běh nebo Jumping v čase 7.30-8.30h. Hotelová snídaně je od 8-10 hodin. Prostor pro využití procedur - maderoterapie, kosmetika, měření na segmentální tělesné váze Tanita (dozvíš se % tuku v těle, váhu svalové hmoty, metabolický věk, BMR, BMI, hmotnost kostí, ukazatel fyzické kondice). Dále dle domluvy bude kondiční procházka po okolí, případně výšlap ke stezce Sky walk a Sky bridge. Odpolední lekce budou dvě. Začneme kruhovým tréninkem v 17-18h s využitím pomůcek expandery, gymball, BOSU, posilovací gumy a TRX, zaměřeno na celé tělo. Poté bude druhá lekce Jumping 18-19h. Hotelová večeře se podává v čase od 18-20.30h. Večer volná zábava a wellness.
-
Neděle - Ranní Jumping 7.30-8.20h , 8.30-9.00h Body balance - lekce zaměřená na důkladné protažení (statický strečink a mobilita). Hotelová snídaně v čase 8-10h. Do 12h je možné využít ještě hotelové wellness. Poté odjezd domů. 

Co si sebou ​sbalit?
Sportovní oblečení na sálové aktivity, sportovní oblečení na outdoor aktivity, sportovní obuv na indoor a outdoor aktivity. Plavky, ručník, pantofle do wellness. 
 
Pokoje jsou 4, 3 a 2 lůžkové. Při rezervaci pište dvojce, trojce případně čtveřice, jak chcete být na pokojích. Pokud nikoho nebudete mít k sobě, někoho vhodného ti po společné domluvě přiřadíme. Rezervace pobytu je platná až po zaplacení celé částky. Nejpozději však měsíc před konáním pobytu do 25.2.2024, abychom mohli nahlásit přesný počet hostů a rezervovaných pokojů. Pokud chcete s kamarádkou dvoulůžkový pokoj, tak rezervujte čas, aby byly dvoulůžáky ještě volné. 
 
Představení procedur: 
Maderoterapie - terapie pocházející z Kolumbie. Jde o masáž se speciálně, anatomicky navrženými dřevěnými válečky, která má nejen estetické účinky, ale i zdravotní účinky (aktivuje lymfatický systém, odstraňuje tukové zásoby, zrychluje metabolismus, zbavuje pocitu těžkých nohou, zbavuje tělo toxinů a přebytečné vody, tvaruje postavu). Masáž bude provádět zkušená masérka Terka Jurmanová @bodycare_tj , která má své masérské studio v Brně.
Kosmetika Beauty Spa - v nabídce jsou tři typy kosmetického ošetření hydratační, detoxikační a antiaging. Tato italská prémiová kosmetika obsahuje biodostupný koncentrovaný ozon, používá pouze přírodní ingredience a prodlužuje mládí pokožky. Pečovat o vás bude kosmetička Lenka Pavlíková, která má své kosmetické studio v Brně @kosmeti_q
 
 
Bankovní účet pro platbu je 2101122604 /2010, do poznámky dej jméno a příjmení - víkend v pohybu.

Storno podmínky - pokud se nebudeš moct zaplaceného pobytu zúčastnit, tak lze využít ze strany hotelu kompenzaci formou poukázky na náhradní pobyt.

Hoď se s námi do pohody!
Načerpej energii z přírody!
Zamakej na kondici!

Těšíme na náš druhý Víkend v pohybu.

Lektorky Jumping Fitness Brno
Anet, Bára a Terka